Jaguar web sitesinin geliştirilmesi amacıyla bilgisayarınıza bilgi kaydetmek için tanımlama bilgilerini kullanır. Kullandığımız tanımlama bilgilerinden biri sitenin çalışması için gerekli olan parçalardan biridir ve kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu siteye ait tüm tanımlama bilgilerini silebilir veya engelleyebilirsiniz ancak sitenin bazı bölümleri çalışmayacaktır. Kullandığımız tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl sileceğinizi öğrenmek için lütfen gizlilik ilkeleri sayfamızı inceleyin..


Tamam
Approved

JAGUAR ONAYLI KULLANILMIŞ OTO GÜVENCESİ

İlk kez direksiyona geçilecek kadar heyecanlı

JAGUAR APPROVED GÜVENCESİ

İster yeni, ister onaylı kullanılmış olsun; her Jaguar otomobili üretildiği günkü kadar canlıdır. Onaylı Kullanılmış Jaguar'ınızın ilk günkü gibi orijinal, yenilenmiş ve canlı olduğundan emin olabilirsiniz. Yetkili Satıcılarımızda araçların kusursuz durumda teslim edildiğini güvence etmek için, Approved müşteri güvencesi sunulmaktadır. Bu durum içinizin tamamen rahat olmasını ve otomobilinizle mümkün olan en heyecan verici sürüşü gerçekleştirebilmenizi sağlar.2 YIL SÜRESİNCE JAGUAR APPROVED GARANTİSİ

2 YIL SÜRESİNCE JAGUAR APPROVED GARANTİSİ

Jaguar Approved Garantisi satın alındığında 5 yaşın altında 100.000 km'den daha az yol kat etmiş otomobillere özeldir ve yalnızca Jaguar Yetkili Satıcıları tarafından verilir.

Ani ve beklenmedik mekanik ya da elektrik arızalarında onarım işlemlerini yalnızca Jaguar Orijinal Parçaları kullanılarak teminat altına alır ve işlemler yalnızca Eğitimli Teknisyenler tarafından gerçekleştirilir. Otomobile ilişkin açılacak garanti taleplerine dair bir sınırlama yoktur, otomobilinizin satış fiyatına kadar çıkabilir ve söz konusu garanti 2 yıla kadar geçerlidir. Bu garanti yalnızca Jaguar Yetkili Satıcıları tarafından sunulur.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
24 AY SÜREYLE KIRBIS GEÇERLİ 7/24 YOL YARDIMI

24 AY SÜREYLE KIRBIS GEÇERLİ 7/24 YOL YARDIMI

Jaguar Assistance özellikle Jaguar sürücüleri için tasarlanmış, içinizin rahat olmasını sağlayacak kapsamlı bir yardım programıdır. Program arıza veya kaza nedeniyle yolda kalmadan, lastik patlaması veya anahtar kaybetmeye kadar otomobil kullanımına ilişkin her türlü acil durumda destek sağlar.

Tüm Jaguar Onaylı Kullanılmış Otomobiller garanti dönemi boyunca Kıbrıs Yol Yardımı kapsamında yer alır. Günde 24 saat, yılda 365 gün geçerlidir ve evde çalıştırma, otomobil kiralama, ileriye dönük yolculuk düzenlemeleri, araç yeniden teslim, barındırma ve kaza yönetim hizmetini içerir. Tüm bunlar dahildir.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
165 NOKTA KONTROLÜ

165 NOKTA KONTROLÜ

Harfi harfine izlenmesi gereken 165 farklı noktadan muayeneyi gerektiren bir listemiz mevcuttur. Bu kontroller otomobilinizin elektrik ve mekanik açıdan mümkün olan en iyi durumda olmasını ve gövdesinin el değmemiş halde olmasını garanti eder. En son teknoloji aletler ve diyagnostik donanımı kullanan teknisyenlerimiz bu kontrolleri en üst düzeyde titizlikle gerçekleştirir. Bu kontrol her zaman boya, iç mekan, eksiksiz motor bakımı, yol testi ve Jaguar Teknisyenlerimizden biri tarafından kişisel olarak onay verilmeden önce son bir gözden geçirme işlemini içerir. Tüm otomobiller Jaguar Approved otomobili olmak için 165 farklı noktadan yapılan kontrolden geçmek zorundadır.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
TEKNISYENLERIMIZ

TEKNISYENLERIMIZ

Beklediğimiz seviyede profesyonellik, beceri ve detaylara gösterilen özen yalnızca belirli kişilerce sağlanabilir. Tüm yenileme çalışmaları Jaguar eğitimli teknisyenler tarafından belirli aletler, diyagnostik donanım ve Jaguar Orijinal Parçaları kullanılarak gerçekleştirilir. Her zaman en katı standartlara göre çalıştığımızdan çalışma yalnızca Onaylı Yetkili Satıcılarımız tarafından gerçekleştirilmelidir.


JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
KONTROL EDILMIŞ VE ONAYLANMIŞ KM BILGISI VE DÜZENLI SERVIS GEÇMIŞI

KONTROL EDILMIŞ VE ONAYLANMIŞ KM BILGISI VE DÜZENLI SERVIS GEÇMIŞI

Her otomobilin geçmişi pazarda öncü, bağımsız araştırma araçları kullanılarak kapsamlı olarak kontrol edilir. Otomobil üzerinde ödenmemiş borç bulunmadığının ve çalınmış veya trafikten çıkarılmış olmadığının belirlenmesi amacıyla tüm otomobiller Bağımsız Onaylanmış Kilometre ve Onaylı Mülkiyet Geçmişi ile birlikte sunulur. Bu durum yeni Approved Jaguar'ınızın tüm geçmişini ve ondan ne bekleyebileceğinizi bilerek güvenle otomobilinizi kullanabilmenizi sağlar.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
YOL TESTI

YOL TESTI

Her otomobil bir yol testinden geçer bu sırada teknisyenlerimiz her otomobilin benzersiz performans karakterini değerlendirir. Örneğin süspansiyon, titreşimler, fren sistemleri, motor performansı, şanzıman ve dokuz diğer özel alan en üst düzeyde performansı mümkün kılmak üzere izlenir. Kısacası Approved Jaguar'ınız kendisini yenisi kadar canlı hisseder.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN
BAĞIMSIZ OLARAK DENETLENMİŞ

BAĞIMSIZ OLARAK DENETLENMİŞ

Kendimiz ve Yetkili Satıcılarımız için belirlediğimiz yüksek standartları korumak üzere hizmet, tesis ve personelin düzenli olarak bağımsız şekilde denetimi gerçekleştirilir. Bu durum tesisler ve otomobillerin kendisi dahil olmak üzere müşterinin bakış açısından Approved Programının her yönünü kapsar.

JAGUAR APPROVED ARAÇ ARAYIN